Aktualności

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu: U przyjaciół "Chłopca z łabędziem". Tym razem gościć będzie u nas Danuta Matysik, tegoroczna laureatka Nagrody Prezydenta Miasta Chorzowa w kategorii "Animacja kultury", właścicielka Agencji Koncertowo-Wydawniczej Delta, związana z kwartalnikiem "Twój Blues".

Rozmowę poprowadzi dr Jacek Kurek

Data: 01.12.2021 r.
Godzina: 17:00
Transmisja online: strona Facebook Muzeum w Chorzowie
Serdecznie zapraszamy na wykład dr. Jacka Kurka pt. "U stóp góry Horeb... Miasto z ognia"
Data: 24.11.2021 r. (środa)
Godzina: 17:00
Miejsce: Muzeum w Chorzowie, ul. Powstańców 25
Serdecznie zapraszamy na konferencję naukową z serii "A jednak kolej!".

Data: 16-17.11.2021 r.
Livestreaming: kanał YouTube Muzeum w Chorzowie
Ze względów epidemicznych organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany formy konferencji na hybrydową i/lub online.

Serdecznie zapraszamy do oglądania planszowej wystawy "Życzeniem moim było pracować dla Niego...", która dostępna będzie w Muzeum w Chorzowie do końca listopada 2021 r.

Link do zaproszenia filmowego

Serdecznie zapraszamy do zakupu najnowszego 4 tomu Monografii Chorzowa pt. W II Rzeczypospolitej i w czasach wojny (1922–1945).
Możliwość zakupu: Muzeum w Chorzowie, ul. Powstańców 25
Cena: 75 zł