Aktualności

Muzeum w Chorzowie zaprasza studentów etnologii, antropologii, historii lub innych kierunków humanistycznych do odbycia praktyk. Oferujemy: możliwość zdobycia nowych umiejętności, udział w ciekawych projektach oraz poznanie historii "ukrytych" w muzealnych obiektach.

Liczba miejsc ograniczona.
Serdecznie polecamy Państwa uwadze dwa konkursy (malarski i fotograficzny) organizowane w ramach obchodów "160 lat Warszawsko-Petersburskiej Drogi Żelaznej".
Szczegóły dostępne na stronie organizatora: https://kolejarz.org/

Serdecznie zapraszamy do "Działalności wydawniczej" i przeglądania informacji na temat najnowszego 20. tomu "Zeszytów Chorzowskich". Dołączono do niego streszczenia głównych tekstów w wersji audio. Już od najbliższego wtorku (9.02.2021 r.) niniejszą publikację można będzie nabyć w siedzibie Muzeum w Chorzowie przy ul. Powstańców 25, w cenie 40 zł za egzemplarz.

Link do spisu treści: Link