strzałka - idź do góry strony

WORK IT OUT

GRAFIKA_WIO

 

Wraz z dołączeniem do Europejskiego Szlaku Dziedzictwa Przemysłowego (European Route of Industrial Heritage – ERIH) Muzeum Hutnictwa w Chorzowie zgłosiło chęć udziału w międzynarodowej akcji tanecznej „WORK IT OUT”. 13 września 2020 r. o godz. 15:00 w 30 obiektach w 9 krajach Europy odbędzie się happening taneczny, w którym udział wziąć będą mogli także mieszkańcy Chorzowa. Tancerze z różnych miast europejskich będą mieli za zadanie wykonanie tej samej choreografii. Data nie jest przypadkowa – w tym czasie świętować będziemy bowiem Europejskie Dni Dziedzictwa 2020. Prezentacja chorzowskiego wykonu choreografii, którą zarejestrujemy zmontowana zostanie z wersjami z pozostałych miast, tworząc wspólny wyjątkowy materiał filmowy.

Do udziału w stworzeniu z nami Chorzowskiej Ekipy Work It Out zapraszamy zarówno osoby indywidualne, zespoły oraz zorganizowane grupy podopiecznych szkół tańca. Maksymalna liczba uczestników to 70 osób zatem spieszcie się! Na zgłoszenia czekamy do 10 września 2020 r. pod adresem mailowym: kontakt@muzeumhutnictwa.pl

Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z faktem udziału w akcji. Ze względu na ograniczoną ilość uczestników konieczne jest otrzymanie odpowiedzi zwrotnej od Organizatora, potwierdzającej możliwość udziału w akcji.

Oficjalny tutorial choreografii, która wykonana zostanie w dniu 13 września 2020 r. o godz. 15:00 na płycie chorzowskiego rynku dostępny jest na stronie:

https://www.youtube.com/watch?v=b0fhJAqcAI4&feature=emb_title

Uczestnicy akcji proszeni są o ubrania w białych i czarnych kolorach.

 

PLAN DZIAŁANIA:

13.09.2020, Rynek w Chorzowie

14:00-15:00 – rejestracja uczestników, rozdanie czapek, wspólna obowiązkowa(!) próba

15:00-16:00 – wykonanie choreografii, rejestracja materiału filmowego

 

Szczegóły organizacyjne przedsięwzięcia:

 

Karta zgłoszeniowa

Oświadczenie

 

 

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: pollityka prywatności
akceptuję